تصویر زمینه مهد کودک – سازگار با محیط زیست – چرا سبز نمی شوید؟

برای اکثر ما انسانها ، جالبترین زمان هیجان انگیز زندگی ما زمانی است که انتظار آن بسته جدید شادی را داریم. ما می خواهیم همه چیز را عالی کنیم و این قطعاً باید مهد کودک را نیز شامل شود. از آنجا که دیوارها پایه و اساس اتاق هستند ، ابتدا با آغاز دیوارها یک مهد کودک مناسب برای محیط زیست ایجاد نمی کنید.

کاغذ دیواری بازگشت بسیار خوبی برای دکوراسیون دیوار ایجاد کرده است. با الگوها و بافت های خود ، به شما احساس پر جنب و جوش می دهد و نه فقط رنگ روی دیوار. دیوار پوش های سبز برای سلامتی کودک شما بهتر از مواد معمولی است که به طور گسترده استفاده می شود. جوهرهای مورد استفاده در تولیدات سازگار با محیط زیست معمولاً بر پایه آب هستند و فاقد فلزات سنگین هستند. بیایید حقیقت را بپذیریم ، چه اجرای دیوار سبز کسی می خواهد نوزاد جدید خود را با مواد شیمیایی تند و زننده احاطه کند؟ استنشاق حتی کمترین مقدار مواد شیمیایی می تواند کودک شما را بی قرار و ناراضی کند. تجمع آلاینده ها می توانند در تنفس طبیعی کودک اختلال ایجاد کرده و عملکرد تنفسی را تشدید کنند.

اکثر تصاویر پس زمینه سازگار با محیط زیست از منابع طبیعی تجدید پذیر مانند: کاغذهای بامبو ، کاغذهای برنج ، کتان ، چوب پنبه ، پیاز کوهی و کاغذهای بازیافتی. پارچه های علفی وجود دارد که از تاک های انگور پیچ ساخته شده اند و یک خط ارگانیک نیز وجود دارد که از چای سبز ، قهوه و ریشه لیوان ساخته شده است.

شما نباید با تصویر زمینه دوستانه زمین متوقف شوید. همچنین باید از خمیر کاغذ دیواری خانگی استفاده کنید. این تنها از چند ماده موادی که اکثر ما دائماً در دسترس داریم استفاده می کند. شما می توانید این دستورالعمل را به صورت آنلاین بیابید و تنفس آن آسان ، ارزان و از همه مهمتر از همه سالم است.

ما بیشتر و بیشتر به یک محیط دوستدار محیط زیست تبدیل می شویم. به دلیل این روند شرکت ها گوش می دهند. جنبش سبز هر چیزی است اما خنثی نیست و تزیین دیوار مهد کودک نیز از این قاعده مستثنی نیست. حتی می توانید الگوی کاغذ دیواری را که برای تختخواب تختخواب و دیوار هنر انتخاب کرده اید بدست آورید تا نقش و نگار آگاهانه از محیط زیست تکمیل شود.

کاغذ دیواری سبز دارای مضامین ، رنگها و الگوهای جذاب بسیاری است. باید سعی کنید الگویی را تحریک کنید که با موضوعی تسکین دهنده باشد. برای بهترین سناریو باید سعی کنید تعادل بین این دو برقرار شود. شما می خواهید کودک را وارد کنید ، اما باعث راحتی کودک نیز شوید. رنگهای اصلی پرنور و روشن با اشکال ساده مانند دایره ها ، مثلث ها و مستطیل ها به تحریک تخیل کودک شما کمک می کنند. این به پیشرفت آنها کمک خواهد کرد. کودک هرچه زودتر احساس کند در خانه در اتاق است ، برای همه افرادی که در مراقبت از کودک هستند آسان تر است. مراقب اصلی نیز باید از اتاق قدردانی کند. به یاد داشته باشید اگر خوشحال و آرام هستید ، همین مورد برای کودک نیز صادق است.

همچنین ممکن است بخواهید حاشیه های کاغذ دیواری را در اطراف درها و پنجره ها اضافه کنید. یک طرح حاشیه یا رنگ متناسب با کاغذ دیواری انتخاب کنید. اگر به درستی اعمال شود ، استعداد بیشتری می بخشد و اتاق را ارتقا می بخشد. این یک بعد اضافی به اتاق می دهد.

هنگام انتخاب یک موضوع ، سعی کنید موضوعاتی را که با کودک شما رشد می کنند کشف کنید. بعد از داشتن دو مورد خودم ، می توانم صادقانه به شما بگویم که آنها از زمانی که فکر می کنید سریعتر رشد می کنند. آنها با سلیقه و نگرش خود به افراد کوچکی تبدیل می شوند. این اتاق را یک اتاق درست کنید که کودک می تواند سالها از آن لذت ببرد و همه برنده خواهند شد.

مقالات سازگار با محیط زیست که با آنها تماس گرفته یا خریداری کرده ام به راحتی برای اتاق کودک نگهداری می شوند و مناسب هستند. می توان آنها را با یک اسفنج مرطوب تمیز کرد یا به راحتی و بدون هیچ زحمتی از بین برد. بسته به اینکه کاغذی را انتخاب کنید ، مطمئناً انتخاب خوبی وجود دارد که مورد توجه بودجه همه قرار گیرد.

مهمترین جنبه این است که قبل از اولین خرید ، همه چیز را از قبل برنامه ریزی کنید. با این کار اطمینان حاصل می کنید که بینایی شما به واقعیت تبدیل می شود. در مورد رنگ های خود تصمیم بگیرید ، سپس موضوع را انتخاب کنید و در راه ایجاد یک شاهکار خواهید بود.

من می خواهم به شما برای انجام درست کار توسط محیط زیست و به ویژه برای آن دسته ویژه شادباش ، تبریک بگویم.